YHTEYSTIEDOT

  • JEPPO POTATIS AB / JEPUAN PERUNA OY
  • PENSALANTIE 120
    66850 JEPUA
  • info@jepo.fi
  • +358 (0)6 789 8700
    Perunatilaukset: tilaus@jepo.fi

HALLINTO

Markus Jussila
Toimitusjohtaja

markus.jussila@jepo.fi
050 3740 757

Tomas Manderbacka
Talousvastaava, Yhteistyössä Vaasa Viiconin kanssa

050 339 5098
tomas@jepo.fi

MYYNTIPÄÄLLIKÖT

Annamari Nummi
Länsi-Suomi, Keski-Suomi, Pohjanmaa

044 389 8710
annamari.nummi@jepo.fi

Teemu Alppi
Etelä-Suomi, Itä-Suomi, Pohjois-Suomi

050 516 4355
teemu.alppi@jepo.fi

TALOUS, ASIAKAS- JA TUOTEKOORDINOINTI

Annica Nylund
Laskutus ja ostoreskontra

050 343 0331
annica@jepo.fi

Tiina Kujala
Asiakas- ja tuotekoordinointi

044 3898 716
tiina@jepo.fi

LAATU

Eva Bligt-Lindén
Laatupäällikkö

050 509 8721
eva@jepo.fi

HANKINTA

Olav Nylund

Viljelijäyhteistyö, raaka-aine

046 9207 082
olav@jepo.fi

HUOLTO

Hannu Koskela
Huolto

050 560 2716
hannu@jepo.fi

KEHITYS

Johan Häggman
Kehityspäällikkö

050 431 7877
johan.haggman@jepo.fi

TUOTANTOLAITOKSET

Alf Dahlström
Tuotantopäällikkö, Jepua

050 4626 043
alf@jepo.fi

Riikka Suominen
Tehdaspäällikkö, Huittinen

050 395 7218
riikka.suominen@jepo.fi

© Copyright - JEPO 2020