YHTEYSTIEDOT

  • JEPPO POTATIS AB / JEPUAN PERUNA OY
  • PENSALANTIE 120
    66850 JEPUA
  • info@jepo.fi
  • +358 (0)6 789 8700
    Perunatilaukset: tilaus@jepo.fi

Verkkolaskutus

Toivomme Teidän lähettävän laskut ensisijaisesti verkkolaskuina. Tämä mahdollistaa nopeamman laskutusprosessin ja turvallisemmat laskujen toimitukset sekä pienemmät postituskulut ja ympäristövaikutukset.

Jos teillä ei ole mahdollisuus lähettää laskuja sähköisesti voitte lähettää ne sähköpostitse osoitteeseen: info@jepo.fi Postitse laskut lähetetetään osoitteeseen: JEPO, Pensalantie 120, 66850 JEPUA

Verkkolaskutuksen tekniset tiedot

Yrityksen tiedot
Nimi: Jeppo Potatis Ab-Jepuan Peruna Oy
Y-tunnus: 0183001-4

Välitystiedot
Verkkolaskuosoite: 003701830014
Välittäjän tunnus:003721291126
Välittäjä: Maventa

HALLINTO

Markus Jussila
Toimitusjohtaja

markus.jussila@jepo.fi
050 3740 757

Tomas Manderbacka
Talousvastaava, Yhteistyössä Vaasa Viiconin kanssa

050 339 5098
tomas@jepo.fi

MYYNTIPÄÄLLIKÖT

Annamari Nummi
Länsi-Suomi, Keski-Suomi, Pohjanmaa

044 389 8710
annamari.nummi@jepo.fi

Teemu Alppi
Etelä-Suomi, Itä-Suomi, Pohjois-Suomi

050 516 4355
teemu.alppi@jepo.fi

TALOUS, ASIAKAS- JA TUOTEKOORDINOINTI

Annica Nylund
Laskutus ja ostoreskontra

050 343 0331
annica@jepo.fi

Tiina Kujala
Asiakas- ja tuotekoordinointi

044 3898 716
tiina@jepo.fi

HANKINTA

Olav Nylund

Viljelijäyhteistyö, raaka-aine

046 9207 082
olav@jepo.fi

HUOLTO

Mats Norrgård
Huolto

044-3898701
Mats.norrgard@jepo.fi

KEHITYS

Johan Häggman
Kehityspäällikkö

050 431 7877
johan.haggman@jepo.fi

Minna Allonen
Laatupäällikkö

050 3415901
minna.allonen@jepo.fi

TUOTANTOLAITOKSET

Alf Dahlström
Tuotantopäällikkö, Jepua

050 4626 043
alf@jepo.fi

© Copyright - JEPO 2022