YHTEYSTIEDOT

  • JEPPO POTATIS AB / JEPUAN PERUNA OY
  • PENSALANTIE 120
    66850 JEPUA
  • info@jepo.fi
  • +358 (0)6 789 8700
    Perunatilaukset: tilaus@jepo.fi

HALLINTO


Markus Jussila
Toimitusjohtaja

markus.jussila@jepo.fi
050-3740757


Tomas Manderbacka
Talousvastaava

050-3395098
tomas@jepo.fi

MYYNTIPÄÄLLIKÖT


Annamari Nummi
Länsi-Suomi, Keski-Suomi, Pohjanmaa

044-389 8710
annamari.nummi@jepo.fi


Eija Virtanen
Etelä-Suomi, Itä-Suomi, Pohjois-Suomi

040-8618847
eija@jepo.fi

TALOUS, ASIAKAS- JA TUOTEKOORDINOINTI

Annica Nylund
Laskutus ja ostoreskontra

050-3430331
annica@jepo.fi

Tiina Kujala
Asiakas- ja tuotekoordinointi

044-3898716
tiina@jepo.fi

Eva Bligt-Lindén
Laatupäällikkö

050-509 8721
eva@jepo.fi

HANKINTA

Tobias Julin
Raaka-ainevastaava

050-4625608
tobias@jepo.fi

Olav Nylund
Viljelijäyhteistyö, harjoittelija

046-9207082
olav@jepo.fi

Johan Willman
Viljelijäyhteistyö

050-462 6042
Johan.Willman@berner.fi
Yhteistyössä Bernerin kanssa

HUOLTO

Hannu Koskela
Huolto

050-5602716
hannu@jepo.fi

TUOTANTOLAITOKSET

Alf Dahlström
Tuotantopäällikkö, Jepua

050-4626043
alf@jepo.fi

Työnjohto
Voltti

050-5977074

Johan Häggman
Tehtaanjohtaja, Huittinen

050-4317877
johan.haggman@jepo.fi

© Copyright - JEPO 2019