KONTAKTUPPGIFTER

  • JEPPO POTATIS AB / JEPUAN PERUNA OY
  • PENSALANTIE 120
    66850 JEPUA
  • info@jepo.fi
  • +358 (0)6 789 8700
    Perunatilaukset: tilaus@jepo.fi

ADMINISTRATION


Markus Jussila
VD

markus.jussila@jepo.fi
050-3740757


Tomas Manderbacka
Ekonomiansvarig

050-3395098
tomas@jepo.fi

FÖRSÄLJNINGSCHEFER


Annamari Nummi
Västra Finland, Mellersta Finland, Österbotten

044-389 8710
annamari.nummi@jepo.fi


Eija Virtanen
Södra Finland, Östra Finland, Norra Finland

040-8618847
eija@jepo.fi

EKONOMI, KUND- OCH PRODUKTKOORDINERING

Annica Nylund
Fakturering och reskontra

050-3430331
annica@jepo.fi

Tiina Kujala
Kund- och produktkoordinering

044-3898716
tiina@jepo.fi

Eva Bligt-Lindén
Kvalitetschef

050-509 8721
eva@jepo.fi

RÅVAROR

Tobias Julin
Råvaruansvarig

050-4625608
tobias@jepo.fi

Olav Nylund
Odlarsamarbete, trainee

046-9207082
olav@jepo.fi

Johan Willman
Odlarsamarbete

050-462 6042
Johan.Willman@berner.fi
I samarbete med Berner

SERVICE

Hannu Koskela
Service

050-5602716
hannu@jepo.fi

© Copyright - JEPO 2019